V Salonu LB najdete klid a místo, kde si oddychnete od shonu všedních dní.


Snažím se vždy porozumět a vyhovět Vašemu přání.

Prioritou jsou pro mě zdravé vlasy.

Podtrhnout Vaši krásu je smyslem mých účesů.

Mým snem je mít spokojené klienty se zdravými vlasy.

V kadeřnickém oboru mám dlouholetou praxi, během které jsem získávala zkušenosti od odborníků jako jsou Robert Starý, Anna Maria Greppi, Katarina Salis, Robert Show, Michael Damiano, Lukáš Rossbach, Marta Berovides Soto. Pro tvorbu účesů používám moderní metody a kvalitní přípravky. Neustále se vzdělávám a školím nejen v České Republice. Své zkušenosti ráda dál předávám mladým, ale i již zkušeným kadeřnicím. Vždy se snažím porozumět a plně vyhovět potřebám a přáním zákazníka.

 Smyslem mých účesů je podtrhnout přirozenou krásu a půvab ženy.


Nabídka služeb

  • konzultace a poradenství
  • trichologická konzultace a ošetření
  • relaxační masáže hlavy
  • stříhání dámské, pánské i dětské
  • barvení a melírování vlasů
  • svatební účesy (účesy na místě pro maminky, svědky, družičky…)
  • večerní účesy na plesy a pro výjimečné příležitosti

Mým záměrem je hýčkat klienty. V dnešní uspěchané době preferuji klid a relaxaci. Snažím se zákazníkovo přání pochopit co nejlépe, abychom byli společně s výsledkem spokojeni. Mám ráda zdravé a opečovávané vlasy. Péči o pokožku i vlasy s Vámi ráda zkonzultuji a naučím vás, jak se o ně starat, aby bylo vše tak jak má být.

Svatební a večerní učesy

Každý z nás chce vypadat hezky, někomu to zabere několik málo minut, jinému desítky. Snažím se vytvářet účesy tak, aby byly s co nejjednodušší úpravou.

Doba tvorby účesu se podle náročnosti a typu vlasů pohybuje od 30 min do dvou hodin. Zejména u svatebních účesů preferuji zkoušku účesu předem. Zákaznice by měla vědět, jak budou vypadat její šaty (barva, střih), módní doplněk, svatební kytice a jiné. Pokud nemá zákaznice o účesu představu, poradím a navrhnu několik variant.

Vždy pracuji s mnoha různými doplňky do vlasů, které ladím s celkovým vzhledem. Po dohodě lze zakomponovat téměř cokoli – živé květy, korálky, šperky, příčesy (příčesy můžeme předem upravit), závoje, korunky a jiné.

Vlasová kosmetika

Pracuji se španělskou značkou Kapyderm. Tato vlasová kosmetika je velmi šetrná, díky svému složení, k vlasové pokožce i vlasům při barvení s barvami Klass Color. Kosmetika Kapyderm se výhradně zaměřuje na problematiku pokožky hlavy. Jimiž mohou být lupy, lupénka, seboroická dermatitida, padání vlasů a jiné nepříjemné projevy vlasové pokožky.

Vizážistika

Po předběžné domluvě mohu zároveň s účesem vytvořit i líčení.

Zaměřuji se na svatební a večerní líčení, kterým dotvářím účes a celkovou vizáž klientky.  K líčení používám značky Malu Wilz, Arabeska, Mary Kay a Dax.